Dobrý den,
dnes byla ukončena výmalba vstupních portálů, -1p.p a 1.n.p. Vzorek barvy máme schovaný pro případné nutné přetření. Pokud se někomu podaří poškodit výmalbu, napište, barvu vám připravíme.
Prosíme všechny a hlavně rodiče ( kteří upozorní své děti ), aby nenajížděli koly/koloběžkami ke schránkách, netahali kola/koloběžky po schodech a tím se otírali o zeď, neházeli míčem o zdi, nedělali šlápoty na zdech, pejskaře, aby nenechávali oklepávat své pejsky ve vstupních portálech a neotírali se o zdi.
Vše je náš společný majetek, o který se staráme.
Děkujeme.
Výbor SVJ


